V případě, že vám reálně hrozí exekutor a soud, podívejte se jak Exekuce nemovitostí elegantně řešit. Nedaří-li se prodej nemovitosti klasickým způsobem a tedy tzv. dlouhým prodejem, můžete získat rychle hotovost pokud zvolíte Výkup nemovitostí.


Nabídka práce

 

Nejlepší bydlení nabízí realitním makléřům, manažerům a obchodníkům možnost spolupráce za jasně stanovených a neměnných podmínek po celou dobu trvání smlouvy, licence a spolupráce.


Nabízíme:
individuální přístup, inzerci na více než 50 realitních serverech, na více než 150 vlastních serverech zaměřených na klíčová slova, vysoké individuální odměny pro zkušené makléře, možnost vedení týmu makléřů či kanceláře a co hlavně spolupráci bez stresu z rozhodčích, konkurenčních doložek a obratových tabulek.


Nabízíme pro realitní makléře: 40-70% z provize 
Zdarma realitní inzerce, zdarma právní servis, zdarma proškolení na systém, možnost spolupráce v doprovodu zkušenějšího makléře, monitoring inzerce, hlídání LV nemovitostí a další.

Vlastní realitní kancelář: franšízant: 75-95% z provize 
zdarma exportní program, inzerce na více než 50 realitních serverech a 150 webových stránkách zaměřených přímo na hlavní klíčová slova pod kterými lidé vyhledávají reality a nemovitosti, funkční a rychlý realitní program, vstřícný přístup ze strany Nejlepšího bydlení, vlastní mailové adresy, možnost monitoringu inzerce, hlídání LV nemovitostí a další.

Obchodní partner: 100% z provize
individuální nastavení spolupráce, realitní a exportní program s možností inzerce na více než 50 inzertních serverech a 150 webových stránkách zaměřených přímo na hlavní klíčová slova pod kterými lidé vyhledávají reality a nemovitosti , možnost monitoringu inzerce a hlídání LV nemovitostí a další.

Nebojte se zavolat a domluvit se na schůzce.

Životopisy prosím zasílejte na adresu: mikulova@nejlepsibydleni.cz. Bližší nformace na telefonu 736 624 301, ředitel Ing. Vladimír Veselský

Kontakt: info@realitni-kancelare.com

Hledej:
Nejlepší bydlení realitní kancelář