V případě, že vám reálně hrozí exekutor a soud, podívejte se jak Exekuce nemovitostí elegantně řešit. Nedaří-li se prodej nemovitosti klasickým způsobem a tedy tzv. dlouhým prodejem, můžete získat rychle hotovost pokud zvolíte Výkup nemovitostí.


Než se vyhnete spolupráci s realitní kanceláří přečtěte si toto:

 

Položili jste si někdy otázku, proč když jsou realitky tak špatné a nepotřebné, proč více než 60% lidí, kteří, kupují, prodávají či pronajímají nemovitosti jejich služeb využívá a platí jim za to slušnou provizi?

Naše realitní kancelář, pokud otevřete oči a začnete poslouchat argumenty vám ukáže, že vám můžeme pomoci víc než si myslíte a rozhodně více než když budete prodávat bez realitky.

 

Pár obecných poznámek:

-         vždy se najdou lidé, kteří realitku nepotřebují..Např, když jsou to kamarádi, sousedé mezi sebou, nemovitost nemá žádné konstrukční ani právní vady, je bez zástav, exekucí, věcných břemen. Kdo se obává podvodníků, pro ně realitní kancelář jako stvořená..

-         pokud někdo tvrdí, že jedna RK je špatná, neznamená to, že všechny jsou špatné..Každý rok jsou desítky tisíc realitních obchodů. Pokud jeden selže neznamená to, že systém je špatný, či že nefunguje..podívejte se na reference a na dobu fungování realitní kanceláře. Média vždy vše nafouknou a zveličí, tak jak se jim to právě hodí

-         pokud si někdo nepřečte smlouvu jeho chyba..Pokud má smlouva 50 stránek a je drobným písmem..pak trojnásobná chyba..Ale pak je to chyba konkrétního člověka..Důvěřuj, ale prověřuj..a s prominutím, kdo předloží takovouto smlouvu..už zde je vidět, že něco nehraje..

Znovu se ptáme..ještě si myslíte, že RK jsou tak špatné, když je každoročně využívají desítky tisíc lidí?

 

Fakta

 

-         některé výzkumy uvádí, že s realitní kanceláří se dá prodat o 10-20 procent lépe

-         naprosto většinový podíl realitních kanceláří je na trhu mnoho let se stovkami zrealiazovaných obchodů a mnoha spokojenými klienty, kteří je dále doporučují.

-         Realitní kancelář vás ochrání před podvodníky a zloději

-         Realitní kanceláře pomáhají zlepšovat fungování a transparentnost na trhu, mají své asociace, díky nim máme statistiky cen nemovitostí

-         V realitních kancelářích pracují odborníci, kteří mají každodenní kontakt s trhem, chodí na prohlídky, mají obsáhlé databáze klientů. To bez realitky nezískáte

-         Pokud někdo prodal bez realitky za týden, pak to znamená, že buď měl neuvěřitelné štěstí a nebo prodal pod cenou..Chcete to zažít i Vy? Nemovitost za nižší než tržní cenu prodá opravdu i blázen.

-         Než se pustíte do obchodu zanalyzujte sami sebe, mám na to čas a peníze? A chuť a psychiku? Pokud ne pak realitní kancelář jako je ta naše znamená sílu a znalosti na Vaší straně.

Kontakt: info@realitni-kancelare.com

Hledej:
Nejlepší bydlení realitní kancelář