V případě, že vám reálně hrozí exekutor a soud, podívejte se jak Exekuce nemovitostí elegantně řešit. Nedaří-li se prodej nemovitosti klasickým způsobem a tedy tzv. dlouhým prodejem, můžete získat rychle hotovost pokud zvolíte Výkup nemovitostí.


Mezonetový byt OV 3+kk s balkonem a velkou šatnou, Brno-Chrlice (ID Reality: NB9307)

Okres:Brno
Obec:Chrlice
Lokalita:Jánošíkova
Vlastnictví: osobní
Cena: 4 390 000 Kč
Kontakt:Nejlepší bydlení, s.r.o.
Telefon:541 240 153, mobil: 736 484 900
E-mail: Poslat e-mail
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Vzkaz:
Zavřít
 logo

Detailní informace

Elektřina: 220/230
Voda: vodovod
Kanalizace: ano
Plyn: ano

 

Popis: Nabízíme Vám velmi příjemný a moderní mezonetový byt OV 3+kk 95m2 s velkou šatnou, která je funkčně využívána jako další pokoj (ložnice) a tudíž je celý byt veden jako 4+kk. Jedná se o zateplený cihlový dům z roku 2008 stojící v klidné okrajové části Brna, vhodné pro rodinné bydlení. Tento dvoupodlažní byt o celkové výměře 95m2 se nachází v posledním patře s výhledem do okolí. V přízemí bytu je vstupní hala se schodištěm, samostatné WC a prostorný obývací pokoj s kuchyní a balkonem. V patře jsou dva velké pokoje, šatna a koupelna se samostatným WC. Součástí obývacího pokoje je 3m plátno s projektorem pro rodinné domácí kino. Velkou výhodou bytu je vlastní plynový kotel na ohřev vody a tepla a tím i velmi nízké náklady na bydlení.
V blízkosti domu jsou potraviny, zastávka MHD a vlaku s výbornou dostupností do centra Brna a do Olympie. Doporučuji všem, kdo hledá klidné a moderní rodinné bydlení vesnického typu.
54.196.42.8

Vloženo: 25.06.2018

Zadejte emailovou adresu:

Zavřít

Kontakt: info@realitni-kancelare.com

Hledej:
Nejlepší bydlení realitní kancelář