V případě, že vám reálně hrozí exekutor a soud, podívejte se jak Exekuce nemovitostí elegantně řešit. Nedaří-li se prodej nemovitosti klasickým způsobem a tedy tzv. dlouhým prodejem, můžete získat rychle hotovost pokud zvolíte Výkup nemovitostí.


Realitní kanceláře k Vašim službám

Naše kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnost s.r.o s profesionálními realitními makléři jsou připraveny zrealizovat váš záměr v oblasti nemovitostí. Ať už chcete prodat, koupit, pronajmout nemovitost, dům, byt, nebytový prostor, jsme vám připraveni pomoci. Máme vysoce profesionální a konzervativní přístup ke klientům, kdy v první řadě se snažíme uspokojit potřeby zákazníka až až poté přicházejí na řadu ostatní potřeby.

Co můžete od naší společnosti očekávat?

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti realit včetně zajištění optimálního financování.

 • zprostředkujeme koupi a prodej bytů, rodinných domů, činžovních domů a pozemků
 • zprostředkujeme pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor
 • vyhledání nemovitostí
 • ocenění nemovitostí
 • převod vlastnictví
 • právní servis
 • financování a pojištění
 • marketing a inzertní plány

Naše hlavní výhoda

Spočívá v provozování více než 150 vlastních webových serverů zaměřených na klíčová slova v oblasti nemovitostí. Protože většina lidí dnes při transakcích s nemovitostmi spoléhá na internet, je toto naší hlavní výhodou, díky které dokážete lépe oslovit či najít protistranu v obchodě s realitou. Celková návštěvnost těchto webů se počítá v tisících za den a díky tomu dokážeme našim klientům skutečně efektivně pomoci zrealizovat jejich potřeby.

Dašlí naší silnou stránkou je poprodejní nebo popronajímatelský servis, kdy díky naším online aplikacím dokážeme klientům zajistit nejvýhodnější pojištění nemovitosti, domácnosti nebo odpovědnosti za škodu. V neposlední řadě jsme schopni díky naší kalkulačce najít a zajistit nejlevnější dodavatele energií ať už plynu nebo elektřiny.

Samozřejmostí je pomoc s daňovým přiznáním

Základ našeho obchodu je v lidech resp. realitních makléřích, finančních poradcích a právních expertech.

Identifikovali jsme faktory, které jsou pro naše klienty nejdůležitější a na nich stavíme naše služby a jejich rozvoj:

 1. Dostupnost. Naše služba je spolehlivá a přesně podle dohody se zákazníkem, pokud možno bez čekání.
 2. Ochota. Jsme zákazníkovi zcela k dispozici.
 3. Flexibilita. Snažíme se přizpůsobit zákazníkovým možnostem.
 4. Důvěryhodnost. Školíme naše spolupracovníky v celém spektru realitní problematiky, vč. financování. Naši makléři jsou zdatní profesionálové. Každý zákazník bude odborně obsloužen.
 5. Individuální a citlivý přístup. O každého zákazníka projevujeme osobní zájem, snažíme se vcítit do jeho přání a představ. Vše v naprostém soukromí podle zákona o ochraně osobních údajů.

Odbornost našich makléřú zjistíte z jejich vlastních webových profilů, který si většina z nich vede. Můžete tam najít nejen nabídku nemovitostí, ale rovněž články a reference jednotlivých makléřů.

Viz např: www.reality-brno.com, www.byty-brno.com, www.reality-plzen.com, www.brno-reality.name, www.brno-reality.org, www.plzen-prodej-bytu.cz, www.brno-reality.net, www.brno-reality.info, www.reality-plzen.eu

Naše marketingové nástroje

 1. Kvalifikovaní, certifikovaní realitní makléři
 2. prezentace ve vlastních internetových prezentacích s návštěvností mezi 1000-2000 návštěvníků denně, nonstop.
 3. prezentace na více než 50 realitních serverech.
 4. speciální služby public relations pro konkrétní projekt.
 5. letáky, plachty, cedule a další prodejní nástroje
Kontakt: info@realitni-kancelare.com

Hledej:
Nejlepší bydlení realitní kancelář