V případě, že vám reálně hrozí exekutor a soud, podívejte se jak Exekuce nemovitostí elegantně řešit. Nedaří-li se prodej nemovitosti klasickým způsobem a tedy tzv. dlouhým prodejem, můžete získat rychle hotovost pokud zvolíte Výkup nemovitostí.


Nejlepší bydlení realitní společnost

Cíl: Nabízet našim zákazníkům služby nebo výhody navíc, které jinde nenajdou. Tím si udržet přízeň a preference v myslích klientů a při jednání zákazníků před konkurencí.

 

Co je naše hlavní výhoda?

Kromě stabilního týmu profesionálních realitních makléřů, kdy budete mít jistotu, že se vám po celou dobu obchodu bude věnovat jeden realitní makléř, kterého si vyberete ( a ne dva, tři, či více makléřů podle toho jak se mění či točí v obrovské rk, která mění makléře jak ponožky), je to hlavně síla internetu a online marketingu, která nám dává do rukou hlavní zbraň v boji o přízeň zákazníka a zákazníkům výhodu jedinečného zviditelnění před ostatními prodejci a pronajímateli realit a před nabídkou ostatních realitních kanceláří.

Internetový a online servis

V dnešní době 70% kupujících reality a zájemců o pronájem bytu začíná a končí své hledání vhodné nemovitosti na celosvětové síti internet. Ve velkých městech jako je Brno, Praha, Plzeň je toto procento díky dostupnosti internetu ještě o 10 procentních bodů výše.

Nikoli tedy inzerce v časopisech nebo novinách, ale maximální zviditelnění na internetu se stalo hlavní zbraní v boji o zákazníka a vašem úspěchu v prodeji a nebo pronájmu nemovitosti. Chcete-li dnes výhodně prodat nebo pronajmout, pak online inzerce na internetu je rozhodující článek celé operace.

Naše realitní společnost Nejlepší bydlení proto vytvořila bezkonkurenční a unikátní internetový obchodní systém, který zvýší a maximalizuje vaše šance při prodeji a pronájmu nemovitosti.

Inzertní a marketingový systém, který se skládá z více než stovky internetových serverů zaměřených na nejčastěji hledaná klíčová slova, které hledají návštěvníci internetu v lokálním prostředí. Proto nám dovoluje nabízet úspěšně více nemovitostí s méně lidmi a s menšími náklady než konkurence. Dokážeme proto prodat nebo pronajmout vaši nemovitost rychleji a nebo výhodněji než ostatní.

Vyhledávače (jako např. Seznam nebo Google) naše stránky díky vhodně zvoleným optimalizačním procesům hodnotí a umísťují ve vyhledávání na předních místech, což zajišťuje vysokou návštěvnost lidí hledajících nemovitosti a vám maximální zviditelnění, bez nadměrných nákladů, které mohou být uplatněny lépe, např. na právní záležitosti nebo do dodatečné inzerce, např. cedule a plachty v okolí nemovitosti. Což je z hlediska obchodu třetí nejdůležitější prodejní nástroj.. po internetu a databázi klientů.

Vysoká efektivita prodeje a pronájmu

V současné době máme v nabídce přes tisíc nemovitostí k prodeji a pronájmu.

I když nemáme mnoho a mnoho pracovníků a kanceláří, náš systém prodeje nám dovoluje nabízet přes tisíc nemovitostí k prodeji a pronájmu na což jiné kanceláře potřebují 10x!!! více makléřů. Jeden náš pracovník tak zvládne vyřídit více obchodů a díky neustálé praxi a řešení problémů a situací je proto zkušenější a profesionálnější.

 

Neustálá praxe, nikoli teorie.

Reference od klientů lepší diplomů ze školení.

Naši makléři dennodenně řeší realitní obchody..Jsou zkoušeni přímo praxí a certifikáty o znalostech jim dávají spokojení klienti a trh. Nepotřebují diplomy o teorii, pro nás jsou nejlepším diplomem reference našich spokojených klientů.

 

Návštěvnost internetových stránek

Námi provozované weby a servery navštíví měsíčně více než 50.000 návštěvníků. Díky tomu nabízíme pro naše klienty největší zviditelnění v internetovém prostředí na počet makléřů ze všech realitních kanceláří. Naše realitní společnost již před několika lety začala na tento tržní trend reagovat a dnes se na svých trzích stala jedničkou v internetovém marketingu.

Tedy:

* Nikoli počet realitních makléřů (žádné stovky a tisíce anonymních a často se střídajích realitních makléřů vás a vaši nemovitost nespasí)

* Nikoli inzerce v časopisech nebo novinách (kdo se dívá do časopisové inzerce?Někdy se postavte ke stojanům s časopisy a uvidíte“ čtenáře“.. Přece vlastníci, aby se podívali jak jsou ceny u podobných nemovitostí, nebo si listujete u kávy v kavárně či v dopravním prostředku, aby vám uběhla dlouhá chvíle, v nejhorším případě bezdomovci, kteří si rádi přitopí lehce dostupným papírem..)

* Nikoli celosvětová působnost realitní kanceláře..(reality jsou lokální záležitost a nikdo z New Yorku vaší nemovitost neprodá. Prodá ji pouze zkušený místní profesionál, který se na trhu pohybuje dlouhodobě, zná klienty a zná trh! A na to nepotřebuje know-how z Ameriky, ale obchodní talent , motivaci si vydělat, cit a intenzivní zviditelnění na celosvětové síti internet!)

Ale:

Lokální a internetový marketing dnes prodá či pronajme vaši nemovitost!

Kdo dokáže generovat nejvyšší návštěvnost s realitní nabídkou lokálně, ten má nejvíce obchodů..

Naše realitní kancelář Nejlepší bydlení realitní společnost je jedničkou na lokálním internetovém marketingu.

Kontakt: info@realitni-kancelare.com

Hledej:
Nejlepší bydlení realitní kancelář